Pangakonto: EE777700771003683711 – T.K.E. PAWNSHOP OÜ – Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Kulla ost Tallinnas kõrge hinnaga

Kulla kokkuost Tallinnas

Kui teil on vaja kiiresti isiklikku või pere eelarvet täiendada, toob mittevajalike kuldehete või kullast aksessuaaride müük tuua sisse lisaraha just siis, kui seda vajate. Peamine on leida koht, kus neid juveelitooteid kõige soodsamalt ostetakse. Meie TKE Pandimaja on alati valmis appi tulema! Kulla ost toimub müüjasõbralike rahvusvahelistele börsikurssidele lähedaste hindadega. 

Enamgi veel – pakume ka veebihindamist. Ehete esialgse hinna saate teada pandimaja külastamata. 

Igasuguse prooviga kulla ost kõrge hinnaga

Väärismetalli hind sõltub otseselt selle proovist. Mida kõrgem on proov, seda kallim on ehe. Proov on kulla sisaldus sulamis, millest ehe on valmistatud.

Näiteks enamus ehteid – kõrvarõngad, käevõrud, sõrmused – valmistatakse kullast prooviga 585. See tähendab, et sulamis on 58,5% väärismetalli, ülejäänu on kas hõbe või vask, mis maksab väga vähe. Sulamile lisatakse mitteväärismetalle mitte selleks, et selle hinda alandada, vaid lihtsalt tugevuse tõstmiseks. Kuld on väga pehme. Kõrge prooviga ehteid on väga lihtne ära kriimustada.

Paljud peened ehted – naiste kihla- ja laulatussõrmused, kaelakeed, ketid, kõrvarõngad, mis ei olegi mõeldud igapäevaseks kandmiseks – valmistatakse samas kullast prooviga 750. See on üks kallimaid sulameid, milles on 75% kulda, mis lisab iseloomulikku pehmet ja sooja värvi. 

Pangakuld on alati puhas – prooviga 999. Sellest valmistatakse kange ning investeerimis- ja mälestusmünte. See on väga pehme metall, mida tuleb hoida spetsiaalsetes kapslitest või ümbristes. Kulda prooviga 999 on väga kerge kriimustada, kuid samal ajal on see ka väga kallis. 

Kulla ost meiepandimajas toimub vastavalt proovile. Selle määrame me kindlaks tempelmärgi järgi, mis asub tootel kusagil raskesti ligipääsetavas kohas (sõrmustel näiteks siseküljel). Pärast proovi väljaselgitamist kaalume toote ja korrutame kursiga. Raha saate kätte kohe.

Tasub märkida, et vääriskividega ehete ostu puhul (teemantid ja briljandid, pärlid ja safiirid) võtame neid samuti inkrusteeringu juures arvesse. See sõltub tüübist, värvist ja kaalust (karaatides). Roosad briljandid näiteks on paljudel juhtudel kallimad kui läbipaistvad. Mida suurem ja ebatavalisem on kivi, seda kõrgem on selle hind. 

ТКЕ Pandimaja Tallinnas on alati valmis aitama

Veebihindamine kontorisse tulemata

Te võite selle, kui palju me oleme valmis teie ehte või muu kullast eseme eest maksma, teada saada kodunt väljumata. Selleks saatke lihtsalt veebilehe vormi või messengeri kaudu meie spetsialistile fotod esemest. Veebihindamine võtab aega kõigest 5–10 minutit.

Toodete ostmine kodunt

Kui veebihindamise tulemusena selgub, et te soovite meile müüa eset hinnaga üle 500 euro, ei pea te isegi meie kontorisse tulema! Ostja tuleb ise teie juurde koju. Sõidame kohale üle terve Tallinna. 

Teie mugavuse ja privaatsuse säilimise huvides võib kulla ost toimuda ka «neutraalsel pinnal», näiteks lähimas kohvikus. 

Kulla eest päevakohane börsikurss

Korrigeerime kulla hindu iga päev, vahel aga ka kaks korda päevas, et need vastaksid päevakohasele börsikursile. Tänu sellele võite olla kindlad, et müüte väärismetalli võimalikult korrektse hinnaga. 

Tegutseme alates aastast 1992 

ТКЕ Pandimaja on esimene pandimaja Eestis. Avasime 1992. aastal ja oleme sellest ajast alates aidanud juba mitmesajal tuhandel kodanikul oma isiklikku või perekonna eelarvet täiendada. Meid usaldavad tuhanded eestlased, pakkudes väärismetallidest valmistatud mittevajalikke ja aegunud ehteid ja aksessuaare ning isegi hõbe- ja kuldnõusid meile. Meie aga püüame seda usaldust õigustada, pakkudes võimalikult kõrgeid ja tulusaid kursse ning ostule professionaalset lähenemist. 

Privaatsus- ja turvalisusgarantii

Me hindame oma klientide konfidentsiaalsust. Seepärast võite olla kindlad, et teave teie kohta ei välju kunagi meie pandimaja seinte vahelt. Mitte ükski inimene maailmas peale meie töötajate ei saa teada, mida, millal ja mis hinnaga te müüsite.

Lisaks teabe turvalisusele saame garanteerida ka teie füüsilise turvalisuse. Meie kontor on eraturvafirma ööpäevaringse kaitse all ning seepärast saate end siin tunda ohutult ja mugavalt. 

Mugav asukoht kesklinnas

ТКЕ Pandimaja kontor asub Tallinna südames. Te saate meie juurde raskusteta sõita nii ühistranspordiga (enamikul juhtudel isegi ümberistumisteta) kui isikliku auto või taksoga.

Kui aga pakute esemeid hinnaga üle 500 euro, võib kulla ost toimuda teie juures kodus või sobival «neutraalsel pinnal ». 

Veel huvitavaid postitusi