PANGAKONTO: EE777700771003683711 SAAJA: T.K.E. PAWNSHOP OÜ SELGITUS: Lepingu NR või teie andmed – Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Kas teil on kodus jäänud seisma antiikesemeid või muud väärtuslikku, mida soovite müüa? Enam pole vaja otsida! TKE Lombard pakub usaldusväärset antiigi kokkuostuteenust Tallinnas. Olgu tegemist vanade mööbliesemete, kunstiteostega või muude haruldaste esemetega – meie professionaalne meeskond hindab teie antiikseid aardeid õiglaselt ja pakub teile parimat hinda.

Miks valida meie antiigi kokkuostuteenus?

Mida TKE pandimaja vastu võtab?

Kuidas antiigi kokkuost töötab?

  1. Tooge oma antiigiesemed: Tooge oma antiikesemed meie pandimajja. Meie eksperdid hindavad neid ning teevad teile pakkumise.
  2. Hankige raha: Pärast kokkuleppele jõudmist saate kohe raha vastu oma antiikesemete eest.
  3. Rahuldage raha tagasimaksmist: Kui soovite oma esemed tagasi, saate need tagasi pärast laenu tagasimaksmist vastavalt kokkulepitule.

Võta meiega ühendust

Kui soovid müüa oma antiikseid aardeid ja teenida selle eest head hinda, külastage meie Tallinna pandimaja juba täna! Meie sõbralik ja professionaalne meeskond aitab teil igal sammul ning tagab, et saate oma väärtuslike antiikesemete eest parima võimaliku hinna. Ärge jätke oma antiikseid aardeid kasutamata – laske neil leida uus kodu ja teenida teile head tulu!