PANGAKONTO: EE777700771003683711 SAAJA: T.K.E. PAWNSHOP OÜ SELGITUS: Lepingu NR või teie andmed – Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Briljantide kokkuostu tingimused

Kuidas leida pandimaja, kus võetakse briljante vastu kalli hinnaga? Tõenäoliselt peab see olema spetsialiseerunud juveelipandimaja, kus töötavad sertifitseeritud gemmoloogid (spetsialistid vääriskivide alal). Ainult kogenud gemmoloogid suudavad briljantidega ehteid objektiivselt hinnata. Sõrmuste, kõrvarõngaste, kaelakeede ja käevõrude kokkuostu korral arvestatakse sellistes pandimajades lisaks esemete kaalule ka brändi tuntust, disaini keerukust, mehaaniliste detailide korrasolekut.

Ehetes olevate briljantide hindamisel võtame arvesse mitte ainult kivide, vaid ka ehte valmistamiseks kasutatud väärismetalli väärtust. Tänu sellele garanteerime professionaalse ja tõesti ausa hindamise. Selles on juba saanud veenduda kümned tuhanded Tallinna elanikud ja inimesed üle terve Eesti.

Meie pandimajas tegutseb briljantide ja vääriskividega ehete online-hindamine. See toimub täiesti tasuta. Teie lihtsalt saadate foto müüki antavast briljandist ja meie spetsialist saadab teile 5-10 minuti pärast vastuseks esialgse hinna.

Online-hindamine ei kohusta millekski. Kui hind teile ei meeldi, võite müügist loobuda. Kuid me oleme valmis tegema Tallinna parima hinnapakkumise.

E-hindamine
Pandimaja Tallinn