PANGAKONTO: EE777700771003683711 SAAJA: T.K.E. PAWNSHOP OÜ SELGITUS: Lepingu NR või teie andmed – Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Kokkuostu tingimused

Kuidas leida pandimaja, kus võetakse tooteid vastu kalli hinnaga? Tõenäoliselt peab see olema spetsialiseerunud pann, kus töötavad sertifitseeritud gemmoloogid (spetsialistid vääriskivide alal). Näiteks ainult kogenud gemmoloogid suudavad briljantidega ehteid objektiivselt hinnata. Sõrmuste, kõrvarõngaste, kaelakeede ja käevõrude kokkuostu korral arvestatakse sellistes pandimajades lisaks esemete kaalule ka brändi tuntust, disaini keerukust, mehaaniliste detailide korrasolekut.

Näiteks ehetes olevate briljantide hindamisel võtame arvesse mitte ainult kivide, vaid ka ehte valmistamiseks kasutatud väärismetalli väärtust. Tänu sellele garanteerime professionaalse ja tõesti ausa hindamise. Selles on juba saanud veenduda kümned tuhanded Tallinna elanikud ja inimesed üle terve Eesti.

Meie Tallinna pandimajas on võimalik online-hindamine. See toimub täiesti tasuta. Teie lihtsalt saadate foto müüki antavast tootest ja meie spetsialist saadab teile 5-10 minuti pärast vastuseks esialgse hinna.

Online-hindamine ei kohusta millekski. Kui hind teile ei meeldi, võite müügist loobuda. Kuid me oleme valmis tegema Tallinna parima hinnapakkumise.

E-hindamine
kokkuost

Kokkuostu tingimused

Olete otsustanud müüa oma väärtuslikke esemeid ning otsite usaldusväärset partnerit? Tere tulemast TKE Pandimajja – Teie usaldusväärne partner Tallinnas väärtasjade müümiseks!

Meie kokkuostuteenus pakub kiiret ja mugavat võimalust muuta oma väärtuslik vara koheselt sularahaks. Olgu tegemist kulla, hõbeda, ehetega, kunstiga või muude väärtuslike esemetega, meie professionaalne meeskond on valmis hindama ja ostma Teie esemeid õiglase hinna eest.

TKE Pandimaja kokkuostuteenus pakub mitmeid eeliseid:

  • Kiirus ja mugavus: Meie kiire ja lihtne protsess võimaldab Teil muuta oma väärtuslikud esemed koheselt sularahaks, ilma pikema ootamiseta.
  • Õiglane hindamine: Meie kogenud eksperdid hindavad Teie esemeid õiglaselt ja professionaalselt, tagades parima hinna vastavalt turuolukorrale.
  • Diskreetsus: Meie kokkuostuteenus on täielikult konfidentsiaalne ja diskreetne, tagades Teie privaatsuse ja turvalisuse igal sammul.
  • Usaldusväärsus: TKE Pandimaja on usaldusväärne partner, kellele saate kindel olla. Meie klientide rahulolu on meie prioriteet number üks.

Kui otsite kiiret ja usaldusväärset viisi oma väärtuslike esemete müümiseks, siis ärge oodake enam! Astuge sisse meie pandimajja ja avastage, miks TKE lombard on Tallinna eelistatuim kokkuostuteenus. Ootame Teid külastama ja pakume Teile parimat teenust ning parimat pakkumist!

E-hindamine
kokkuost