PANGAKONTO: EE777700771003683711 SAAJA: T.K.E. PAWNSHOP OÜ SELGITUS: Lepingu NR või teie andmed – Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Pantimine

Tere tulemast! TKE Pandimajas on võimalik pantida erinevaid esemeid – alates raamatutest kinnisvarani. Loe lähemalt siit.

Pantimise eelised

Teenuse tähendust mõistab igaüks, kellel on kunagi tekkinud vajadusi leida kiirest suur rahasumma. Eriti kui on tegemist töövälise ja piiratud ajaga. Raske on leida alternatiivi sellisele mugavale raha saamise võimalusele, nagu seda on kella pantimine pandimajas. Kellade pandimaja Jakobsoni 6 võtab vastu järgmisi eliitkaubamärgiga kasutatud Šveitsi kellasid: Carl F. Bucherer, A. Lange & Söhne, Alain Silberstein, Audemars Piguet, Blancpain, Bovet, Breguet jt. Saate eseme pantida, ilma et peaksite muretsema kõrgete intresside pärast. Hindame kellasid ausalt ja pakume kõrgeid hindu.

Meie pandimaja ostab ehteid, investeerimismünte, väärismetallide kange ja jäätmeid börsikursiga, pakkudes Tallinna kõrgeimat hinda. Hindamine toimub seejuures kiiresti – online-režiimil kõigest 5-10 minutiga, isikliku visiidi puhul aga veelgi kiiremini.

Kui hind teid rahuldab, ootame teid oma kontorisse! Kui aga hind ületab 500 eurot, võime teie aadressil ise kohale tulla.

E-hindamine
Elektroonika pantimine

Pantimise veebihindamine

Oma väärisasjade maksumuse saate teada 15 minutiga
Veebihindamine võimaldab Teil kiiresti hinnata väärisasju kodunt väljumata.
See hoiab kokku Teie aega ja jõudu. Piisab avalduse täitmisest ja eseme fotode lisamisest.
Pärast andmete saamist toimub hindamine. Meie töötaja võtab Teiega ühendust, ütleb ligikaudse summa, millega
võite meie büroos arvestada, lisaks vastab kõikidele Teid huvitavatele küsimustele.

E-hindamine