Pangakonto: EE777700771003683711 - Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Esimene erapandimaja Tallinnas!

Asume Tallinna kesklinnas aadressil Jakobsoni 6, Oleme tegutsenud aastast 1992

Kuidas sooritada kontaktivaba tehing?

 1. Tee kindlaks, et ese on parimas võimalikus seisukorras ja puhas.
 2. Kasuta meie E-hindamise vormi, et saata meile esemest paar pilti ja lühikirjeldus. Kui oleme Teie e-hindamise pöördumise kätte saanud, siis saadame Teile vastu vormindatud lepingu.
 3. Saada meile ese ükskõik millisesse pakiautomaati, mis asub Tallinnas. Sobivad kõik pakiautomaadid: Itella, DPD, Omniva jne. Võimalus on saata meile ka pakk kulleriteenusega(Aadressile C. R. Jakobsoni 6 10128 Tallinn). Pakendi saaja nimi Philip Mägi ja telefoninumber +372 5014769.
 4. Oota, kuni ese jõuab meieni ja saame selle üle kontrollida ning veenduda, et ese on tõesti samas seisukorras nagu e-hindamisega saadetud piltidel. Hindame eset ning teeme teile eseme väärtuse pakkumise. Teie poolse aktsepteerimise korral sõlmime lepingu.
 5. Saadame raha eseme eest ülekandega.

Lisaks kontaktivaba tehingu kohta.

 1. Juhul, kui lepingut ei sõlmita siis on teil kohustus esemele hiljemalt 7 päeva möödudes järele tulla. Peale 7 päeva möödumist rakendame esemele hoiutasu 2 eurot päevas ning ese kuulub tagastamisele tingimusel, et eelnevalt on hoiutasu tasutud.
 2. Juhul, kui postipakk on vastuvõtmisel ilmsete väliste kahjustustega või ebapiisavalt pakendatud siis teavitame teid sellest eraldi.
 3. Postipakiga saadetud eseme kontrollime ja hindame saadetise avamise järgses seisundis s.t. juhul kui ese on saanud saatmisel kahjustuda siis ei saa me sellega seonduvat vastutust võtta.

Laenud

Te saate võtta laenu esemet pantides või meile müües, pakutud laen on täiesti turvaline ja konfitensiaalne. Kogu protsess toimub kõigest paari minutiga. Võite pikalt aru pidamata tuua eseme meie pandimajja – just nimelt siin määratakse sellele õiglane hind ja pakutakse selle eest vääriline summa. Vajadusel võite seda meiega konsulteerida.

Tingimused laenutaotlemiseks

Klient peab olema vähemalt 18 aastat vana. Tagatis vara jääb laenuperioodiks pandimajja. Laenu taotlemiseks on vaja isikut tõendavat dokumenti

Laenusuurus ja -periood

Laenu saab võtta 1000-10000€, laenuperioodiks on 3-30 päeva

Kaua kestab laenu väljastamine?

Laenu väljastame kuni 15 minuti jooksul

Kuidas teostatakse tagatise hindamine?

Mida väärtuslikum on vara seda suurem on pakutav laenusumma. Laenusumma võib olla üle 50% turuhinnast.

Mis sobib tagatiseks?

Tagatiseks sobivad antiikesemed, mündid, maalid, kunst, kuld, hõbe, elektroonika, autod, mootorattad, paadid, skuutrid, jalgrattad, kellad, vääriskivid, mõõbel, riided, jalatsid ja muud esemed

Kuidas käib tagatise hindamine?

Tagatisi hindame kolmel viisil telefoni teel, interneti teel ja kohapeal kontoris

Meie eelised

 • Hea ja mugav asukoht
 • Hindamine üle interneti ja telefoni
 • Laenuks võtame kõik mis maksab raha
 • Madal intress
 • Kui laen on üle 500€ tuleme ise kohale ja vormistame lepingu
 • tagatiste eest maksame üle poole turuväärtuse
hea intressiga laen Madal intress

Väljastame laene madala intressimääraga

raha kohe Tuleme ise kohale

Üle 500€ laen tuleme ise kohale ja vormistame lepingu

Kiire laen Täpne hindamine

Maksame üle 50% turuhinnast

Pandimaja kontakt E-hindamine

Hindamine läbi telefoni ja interneti

Kokkuost

Kui sul ei ole soovi võtta laenu ning hiljem oma ese tagasi osta, siis on Sul võimalus meile oma toode maha müüa! Selleks on sul vaja täita veebihindamise vorm, peale seda võtame me teiega lühiaja jooksul ühendust.

Kulla ja hõbeda kokkuost

Ostame kulda ja hõbedat vastavalt päeva börsi hinna järgi

VEEBIHINDAMINE

Oma väärisasjade maksumuse saate teada 15 minutiga

Veebihindamine võimaldab Teil kiiresti hinnata väärisasju kodunt väljumata. See hoiab kokku Teie aega ja jõudu. Piisab avalduse täitmisest ja eseme fotode lisamisest. Pärast andmete saamist toimub hindamine. Meie töötaja võtab Teiega ühendust, ütleb ligikaudse summa, millega võite meie büroos arvestada, lisaks vastab kõikidele Teid huvitavatele küsimustele.