PANGAKONTO: EE777700771003683711 SAAJA: T.K.E. PAWNSHOP OÜ SELGITUS: Lepingu NR või teie andmed – Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Telefonide kokkuost

Kui tihti Sina oma telefoni välja vahetad? Paljudel inimestel on aastate jooksul jäänud kappi vanu telefone, olgu see siis sellepärast, et pole viitsitud tegeleda müügiga, telefon omab emotsionaalset väärtust või muud. Sellegipoolest on hea võimalus oma vana telefon maha müüa ning saada selle eest endale natuke raha ning anda telefon hoopis taaskasutusse. Kui ise müügiga tegeleda ei jõua, siis ongi selleks telefonide kokkuost.

Miks valida meid?

Kuidas vanade telefonide kokkuost töötab?

T.K.E Lombard – meie eesmärk on muuta telefonide kokkuost ja pantimine kiireks, lihtsaks ja kasulikuks kogemuseks. Võta meiega ühendust juba täna ja avasta uus viis oma seadmetest parima saamiseks!

Miks müüa meile oma vana mobiiltelefon?

Mida me ostame

telefonide kokkuost

Veebihindamine

Oma väärisasjade maksumuse saate teada 15 minutiga

Kellade pandimaja Jakobsoni 6 on mugavamaid koostöötingimusi pakkuv Tallinna pandimaja. Hindame eseme tähelepanelikult ja kiiresti ning pakume sobiva hinna. Kella või juveele pandimajja panti andes ei leia Teie pealinnas mitte kusagilt mujalt selliseid hindu, sest meil on tõepoolest kõrge kokkuostuhind.