PANGAKONTO: EE777700771003683711 SAAJA: T.K.E. PAWNSHOP OÜ SELGITUS: Lepingu NR või teie andmed – Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Juveelide ja briljantide pantimine

Kui Teil tekib kiire vajadus suurema rahasumma järgi, siis saab Teid aidata pandimaja Jakobsoni 6 Tallinnas, kes annab laenu juveelide tagatisel. Peamine põhjus, miks kliendid valivad just nimelt pandimaja, on sularaha saamise kiirus ja lihtsus.

Millist kasu saab klient?

  • Raha juveelide tagatisel samal päeval,
  • minimaalne kogus dokumente (pass),
  • intress on madalam kui enamiku pankade tarbijalaenudel
  • ennetähtaegse tagastamise võimalus, maksate ainult laenu kasutamise päevade reaalse arvu eest
  • kliendi õiguste kaitse on tagatud lepinguga
  • vara täielik turvalisus kuni väljaostmiseni

Kui olete otsustanud briljandi pantida, jääb see Teid seifi ootama ja on kindlustatud mis tahes võimalike ebasoodsate asjaolude eest. Kõik kasutatud juveelide tagatisel laenu tingimused on kirjas lepingus, sinna märgitakse ka poolte rekvisiidid tasaarvelduste jaoks.

Milliseid juveele ja briljante pantimiseks vastu võtame?

  • Juveelide kokkuostus Jakobsoni 6 saab pantida või müüa igasuguste kalliskividega kuld-, hõbe- ja plaatinaehteid, kui valmistajaks on mõni tuntud juveelimaja. Pandimaja annab laenu Cartier, Tiffany, Harry Winston, Bulgari, Graff, Boucheron jt brändide ehete tagatisel. Nimekirja saate täpsustada, kui helistate meie kontaktides märgitud telefoninumbritel. Eseme hind on kõrge, kui see näeb uus välja, seda ei ole kasutatud või on väga hoolikalt kantud. Kui ehetes olevate kivide kohta on gemmoloogi sertifikaadid. Pakume kliendile eseme tasuta hindamist ja garanteerime, et kõrgemat hinda on raske leida. Ehte eeldatavat hinda on võimalik saada teada kaughindamise (veebi)teenuse abil. Selleks saatke eseme foto meie e-postile Viber või WhatsApp rakenduse abil. Meie büroos kulub juveeli või suurema briljandi pantimiseks 30–60 minutit. Summa väljastame sularahas või kanname pangakontole, lisaks pakume täiendava teenusena turvafirma eskorti sihtpunkti.

Veebihindamine

Oma väärisasjade maksumuse saate teada 15 minutiga

Kellade pandimaja Jakobsoni 6 on mugavamaid koostöötingimusi pakkuv Tallinna pandimaja. Hindame eseme tähelepanelikult ja kiiresti ning pakume sobiva hinna. Kella või juveele pandimajja panti andes ei leia Teie pealinnas mitte kusagilt mujalt selliseid hindu, sest meil on tõepoolest kõrge kokkuostuhind.