Pangakonto: EE777700771003683711 - Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Kellade hindamine

Kasutatud Šveitsi kellade hindamine – pandimajade kohustuslik tingimus laenu andmisel või eseme ostmisel. Komplekshindamise tulemuste põhjal määrab pandimaja hinna, millega ta on valmis eseme välja ostma või selle summa ulatuses laenu andma.

Kella hindamine kellade pandimajas Tallinnas

Jakobsoni 6 pandimajas teeb eseme ehtsuse ja maksumuse kindlaks litsentsitud ekspert. Eseme hind määratakse järgmiste tegurite põhjal:

 • bränd
 • mudel
 • korpuse ja mehhanismi materjalid
 • tehnoloogilisus ja funktsionaalsus
 • väljalaskeaasta
 • korrasolek, käigu täpsus, parandamise jäljed
 • karbi, dokumentide, garantii olemasolu

Arusaadavalt määratakse kõrgem hind uuele kellale, millel on garantii, dokumendid ja kellade turul kõrgelt hinnatud kaubamärk. Sellised esemed on ostjate seas enim nõutud. Kella ülevaatamisel leiab ekspert toote unikaalse koodi, mille alusel teeb kindlaks selle ehtsuse, tootmis- ja sertifitseerimiskoha. Eriseadme abil tehakse kindlaks kella käigu täpsus. Täielikult töökorras kellamehhanism, suur arv funktsioone ning eriomadusi (näiteks vee- ja löögikindlus) suurendavad eseme hinda.

Kuidas kontrollida eseme hinda?

Selleks, et saada teada kui suure summa Te oma kella eest saate, ei ole Teil tingimata vaja pandimajja sõita ja liiklusummikutes seistes aega kaotada. Meie pandimaja pakub lisaks kliendi isiklikule visiidile büroosse veel kahte kella hindamise moodust.

 1. Eliitkellade veebihindamine. Oma kella väärtuse kontrollimiseks veebis peate tegema esemest kvaliteetsed fotod ja saatma need koos lisainfoga meie pandimajja meie kodulehel oleva erivormi abil. Fotode põhjal saab meie ekspert kindlaks teha kella eeldatava maksumuse. Kui klient ise pandimajja tuleb, selgitatakse välja kella defektid (näiteks klaasi kriimustused), mida fotodel näha polnud, ja eeldatav maksumus võib väheneda. Kella veebihindamine toimub kiiresti ning juba poole tunni jooksul võtab meie töötaja Teiega ühendust ja teatab hindamise tulemused.
 2. Hindamine kliendi kodus või tema büroos. Me saame suurepäraselt aru, et igal äriinimesel pole kahte ülearust tundi pandimaja külastamiseks – selliste klientide jaoks on meil VIP-teenus. Teie telefonikõne peale tuleb spetsialist mis tahes määratud kohta (koju või büroosse) ja teeb kella väärtuse kindlaks mõne minutiga.

Kui palju teenus maksab?

Kui müüte oma eseme meie pandimajja või võtate laenu kella tagatisel, on hindamisprotseduur Teie jaoks tasuta. Kui olete pöördunud mõnda teise pandimajja ja Teid ei rahulda eseme hindamise tulemus, võime teha sõltumatu ekspertiisi. Sel juhul täpsustage teenuse hind telefoni teel. Peame tähtsaks oma organisatsiooni mainet, seepärast võite olla kindel, et hindame Teie kella vääriliselt.

Kellade pantimine

Mida teha, kui raha on vaja kiiresti, aga mingil põhjusel ei õnnestu pangast laenu võtta? Näiteks halva krediidiajaloo tõttu või sellepärast, et ei ole aega tõendite kokkusaamiseks ja panga otsuse ootamiseks. Sel juhul saate pöörduda pandimajja ja võite saada vajaliku summa kella tagatisel. Seda, kas kasutatud kella pantimine on keeruline ja milliseid nüansse peate arvestama laenuettevõtte valikul, saate teada sellelt lehelt. Meil saate pantida ainult kalleid, tuntud brändide häid kellasid. Võtame pandiks kellasid: Audemars Piguet, Breguet, Rolex, Patek Philippe jt (Šveitsi, Ameerika, Saksamaa ja Itaalia päritolu kellasid). Laenu saate kellade pandimajast aadressil Jakobsoni 6 pärast:

 1. eseme väärtuse kindlakstegemist
 2. lepingu allkirjastamist

Kellade hindamine

Kasutatud eliitkella tagatisel laenu suurus määratakse eseme hindamise ja ekspertiisi tulemuste põhjal. Panditava kella hindamiseks on kolm võimalust.

 1. Veebihindamiseks tuleb kodulehel täita avalduse vorm ja lisada eseme fotod.
 2. VIP-hindamise korral tuleb meie ekspert kliendi juurde koju või tema büroosse ja hindab kohapeal.
 3. Otsene hindamine, mille korral klient toob eseme meie büroosse.

Peaksite arvestama sellega, et veebihindamise korral on võimalik kindlaks teha ainult kella eeldatav väärtus, täpsema hinna määrab ekspert, kui on eseme vahetult üle vaadanud. See oleneb eseme brändist, mudelist, materjalidest, tehnilisest seisundist ja vanusest. Kahtlemata mõjutab kella hinda dokumentide ja tehasekarbi olemasolu. Sageli soovivad kliendid pantida uut kella ja imestavad, miks selle hinnanguline väärtus on ostuhinnast madalam. Kahjuks kui eset on keegi enne Teid juba kasutanud, on see odavam kui uus (isegi kui Te ei ole seda kandnud), ja sellega puutute kokku igas pandimajas.

Laenuleping

Kellade pandimaja Jakobsoni 6 pakub oma klientidele soodsaid laenutingimusi ja võimalust võlasumma ennetähtaegseks tagastamiseks.

 • Lepingupooled. Lepingupoolteks märgitakse pandimaja ja klient, selleks peab klient esitama isikut tõendava dokumendina oma passi.
 • Intressimäär on kokkuleppeline.
 • Tagastamise tähtaeg. Tüüpleping sõlmitakse kuuks ajaks, kuid seda saab kliendi soovil pikendada.
 • Võla ennetähtaegne kustutamine. Kui olete kasutanud laenuvahendeid kõigest 15 päeva, siis maksategi nende päevade eest. Kui otsite pandimaja, kus saab kiiresti võla ära maksta, valige kellade pandimaja Jakobsoni 6 Tallinnas.
 • Panditud kell on turvaliselt kaitstud kindlas seifis ja kindlustatud usaldusväärses ettevõttes.

Lepingu allkirjastamine tagab selle, et kliendile jäävad alles tema õigused laenu saamisel.

Briljantide ja juveelide hindamine

Vajadus hinnata briljante ei teki ainult kollektsionääridel. Vahel juhtub nii, et inimene saab ootamatult päranduse või on sunnitud pantima kalli kingituse. Pandimajas Jakobsoni 6 hindab juveele kvalifitseeritud spetsialist. Vääriskivide, ehete ja eliitkellade hindajad on tavaliselt vastava sertifikaadiga spetsialistid, kellel on oma valdkonnas väga suur kogemus.

Juveelide veebihindamine

Hindamise tulemusel määratakse juveelide ja kalliskivide teisesturu jaoks objektiivne hind. Ripatsite, käevõrude, sõrmuste, kõrvarõngaste väärtus sõltub väga paljudest teguritest:

 • bränd
 • disain
 • metall ja selle proov (kuld-, hõbe- või plaatinaehe);
 • vääriskivide olemasolu ja nende suurus
 • väliste vigastuste olemasolu ja juveeli kvaliteet

Kliendi jalavaeva säästmiseks on pandimaja kodulehel spetsiaalne vorm, mille täitmise järel saate oma ehte väärtuse teada pandimajas käimata. Täpse hindamise jaoks on vajalikud esemest erinevas vaates tehtud kvaliteetsed fotod.

Briljantide veebihindamine

Briljantide õigeks hindamiseks soovitame tuua need pandimajja, kus neid mõõdetakse, vaadatakse suurendusklaasiga, tehakse kindlaks värvuse varjund. Asi on selles, et foto järgi on neid omadusi keeruline kindlaks teha ja briljantide veebihindamine võib olla äärmiselt ebaobjektiivne. Briljandi veebihindamisel saab teada ainult kalliskivi ligikaudse kaalu ja lõike. Kui tahate oma briljanti täpselt hinnata lasta, soovitame helistada meie pandimajja ja leppida kokku kohaletuleku aeg.

Niisiis, millistest teguritest oleneb briljantide hind?

 • Kaalust karaatides
 • kivi lihvist
 • kivi värvusest
 • briljantide puhtusest
 • kriimustuste olemasolust
 • tootja ekspertiisi tulemustest

Kui teate kivi omadusi, saate selle väärtuse kindlaks teha pandimajas spetsiaalse kalkulaatori abil. Kui jääte juveelide ja kalliskivide hindamistulemustega rahule, ostame Teie aarded meeleldi ära (kui Te soovite neid müüa).

Šveitsi kellade kokkuost

Kellade pandimaja peamiseks tegevusvaldkonnaks on kasutatud originaalsete Šveitsi eliitkellade kokkuost. Ettevõte tegeleb lisaks Šveitsi brändidele ka Ameerika, Saksamaa ja Jaapani brändide toodetega. Kui teil on oma kella suhtes kahtlusi, helistage meile, kasutage veebihindamise teenust või tulge ise kohale. Meie konsultandid ja hindajad ütlevad, kas pandimajale sobib Teie kella mark, nad kontrollivad kella ehtsust ja tehnilist korrasolekut.

Kellade kokkuost kellade pandimajas

Peamine kriteerium on tuntud ja nõutud bränd, mille tooted on hinnas nii 10 kui ka 20 aasta pärast. Näiteks kuuluvad nende hulka Rolex, Breguet, Patek Philippe, Omega, Audemars Piguet ja paljud teised. Kui tekib vajadus oma kell pandimajas maha müüa, saab seda teha kahel viisil.

 1. Kui on väga vähe aega, aga raha on kiiresti vaja, siis sobib teenus „Šveitsi kellade kokkuost“. Kellassepp hindab ja kontrollib kella ehtsust, määrab hinna, ning kui tingimused sobivad, saate kohe raha.
 2. Kui aga soovite müüa kella maksimaalse võimaliku hinnaga ja sõlmida soodsa tehingu, kasutage komisjonipoe teenuseid. Kell pannakse virtuaalsesse vitriini Teie määratud hinnaga, millele lisandub pandimaja juurdehindlus. Kell on müügis nii kaua, kuni leidub ostja. Mida kõrgema hinna määrate, seda vähem inimesi nõustub seda ostma ja vastupidi.

Käekellade hindamine: millest sõltub eseme väärtus?

Firmakellade hindamist mõjutavad erinevad tegurid, kuid tuleb mõista, et ükskõik kui ilus ese ka ei oleks, ei saa see mingil juhul maksta sama palju nagu uus. See, et kell on juba kellegi kasutuses olnud, vähendab oluliselt selle alghinda.

Niisiis, millised tegurid veel mõjutavad kasutatud kella hinda?

 • Bränd ja mudel. Tuntud on nii pika ajalooga brändid kui ka hulljulged uustulnukad. Kas kella väärtus oleneb sellest, kui kaua firma on turul olnud? Ei. On mitmeid näiteid noortest ettevõtetest, kelle kellad on tunduvalt kallimad kui analoogsed vanade turuhaide mudelid. Siin on pigem tähtis ettevõtte reklaamikampaania, mis tuntust ja nõudlust märkimisväärselt mõjutab. Nii maksab ühe brändi sortimendis kõrgtehnoloogiline mudel tavalisest kellast rohkem. Kuid tänu reklaamile ja brändi heale mainele võib lihtne kell olla keerulisest kallim, kui viimane on vähemtuntud brändi kell.
 • Materjalid. Kuld, plaatina või titaan, briljandid või safiirid, nahk või kautšuk – just nimelt materjalid määravad lõviosa kella hinnast.
 • Mehhanism ja funktsioonid. Mudelid võivad olla lihtsad, klassikalised, aga võivad olla ka tipptehnoloogilised. Mida keerulisem on mehhanism ja mitmekesisemad funktsioonid, seda kallim on kell. Tuleks mainida ka erifunktsioonidega kellasid, näiteks löögikindlad, peegeldumisvastase kattega, sukeldumiskindlad jt.
 • Disain. Ilu ja stiil on omased eliitkelladele, kuid ka mõnedele masstoodangu kelladele, samuti leidub üksikeksemplare, mis on tehtud näiteks mingiks kindlaks tähtsündmuseks. Sellised ainulaadsed kellad on palju kallimad, sest neid üritavad oma kollektsiooni saada paljud kelladest lugupidavad inimesed ja eksperdid.t
 • Dokumentide ja karbi olemasolu korral saab kella palju kiiremini müüdud, seepärast pakutakse sellise eseme eest kokkuostus suuremat hinda.

Kellade pandimaja Jakobsoni 6 on valmis sõlmima Teile soodsa tehingu. Meie ettevõte tegeleb kallite kellade kokkuostuga alates 1998. aastast ning loodame, et meie eksperdihinnang paneb Teie otsingutele punkti. Ehtsate Šveitsi kellade kokkuost soodsate hindadega pandimajas Jakobsoni 6!

Šveitsi kellade ostmine

Ettenägematute tervise- või äriprobleemidega võib lisaks stressile kaasneda ka tõsiseid rahalisi raskusi. Suurt summat on keeruline pangast saada: tuleb korjata tõendeid sissetulekute kohta, leida kaaslaenajad ja laenu tagatised ning pärast veel oodata 5 tööpäeva laenu heakskiitmist. Kui Teil ei ole aega oodata ja soovite suuremat rahasummat samal päeval saada, pöörduge pandimajja, mis tegeleb kasutatud Šveitsi eliitkellade kiire ostmisega.

Kuidas valida pandimaja?

Kellade ostmise teenust pakuvad paljud pandimajad – nii usaldusväärsed vanad olijad kui ka uustulnukad. Kuidas teha kindlaks, kus pakutakse kõige soodsamat hinda? Ei hakka ju mööda pandimajasid käima ajal, kui olukord on kontrolli alt väljumas ja närvid on niigi pingul! Et käimise peale aega mitte raisata, on olemas spetsiaalne teenus, mida nimetatakse „veebihindamiseks“. Tänu sellele teenusele saate valida ühe tunniga kümnete sarnaste seast Teile sobiva firma. Kuidas seda teha? Iga pandimaja kodulehel on spetsiaalne vorm, kuhu saate üles laadida Šveitsi kella fotod ja dokumendid ning saata need kellassepale hindamiseks. Soliidne pandimaja vaatab Teie taotluse kiiresti läbi ja vastab kirjalikult või helistab Teile juba tunni jooksul. Teil jääb üle vaid võrrelda erinevate pakkujate vastamiskiirust ja eseme eest pakutavat hinda ning valida see, kes on valmis eseme eest kallimat hinda maksma.

Kellade ostmine Tallinnas

Kellade pandimaja Jakobsoni 6 Tallinnas on valmis ostma Teie uue või kasutatud kella maksimaalselt kõrge hinnaga. Pakutav hind oleneb kella brändist, vanusest, kasutatud materjalidest, käigu täpsusest, tehnoloogiast ja disainist. Olulist rolli mängib eseme dokumentide ja tehasekarbi olemasolu või puudumine.

Kuidas toimub kellade ostmine?

 • Teie kooskõlastate pandimaja juhiga sobiva külastuspäeva ja -aja ning lepite kokku, kas vajate turvafirma eskorti.
 • Kokkulepitud ajal toimub kohtumine, mille ajal vaatab kellassepp Teie eseme veel kord üle ja määrab lõpphinna
 • Ostu-müügilepingu allkirjastamine
 • Sularaha väljastamine

Tehinguks kulub kuni 30 minutit.

Kellade ostmine: millised on alternatiivid?

Mõnede inimeste jaoks on kell vaid ehe ja stiilielement, teiste jaoks investeering, kolmandatele on see mälestusväärne kingitus. Kui kell seostub teise inimese tunnete või mälestusega temast, on sellest esemest raske lahkuda. Tundub, et selle kella müügiga reedad kalli inimese, rüvetad tunded tema vastu. Kuid vahel tuleb endale esitada küsimus, kas see inimene tahaks, et Teil oleksid probleemid raha või tervisega? Muidugi mitte! Sõber seda ju ei sooviks. Seepärast ärge piinake end, kui olete sunnitud mälestuseseme müüma! Äärmiseks juhuks on pandimajas populaarne teenus „laen kella tagatisel“, kasutage seda, kui olete kindel, et suudate võla tagastada. Seejuures saate sularaha, kuid laenu kasutamise aja eest lisanduvad intressid. Laenu väljastamisel sõlmitakse leping, mis kaitseb mõlema poole huve, Teie ese kindlustatakse ja pannakse turvalisse seifi. Loomulikult on laenu kasutamise tasu rahaliselt koormav, kuid teisalt saate tagasi enda jaoks mälestusväärse ja kalli asja ning see on paljut väärt! Pöörduge kellade pandimajja Jakobsoni 6,Siin saate abi rahaliste probleemide lahendamisel.

Juveelide ja briljantide pantimine

Kui Teil tekib kiire vajadus suurema rahasumma järgi, siis saab Teid aidata pandimaja Jakobsoni 6 Tallinnas, kes annab laenu juveelide tagatisel. Peamine põhjus, miks kliendid valivad just nimelt pandimaja, on sularaha saamise kiirus ja lihtsus.

Millist kasu saab klient?

 • Raha juveelide tagatisel samal päeval,
 • minimaalne kogus dokumente (pass),
 • intress on madalam kui enamiku pankade tarbijalaenudel
 • ennetähtaegse tagastamise võimalus, maksate ainult laenu kasutamise päevade reaalse arvu eest
 • kliendi õiguste kaitse on tagatud lepinguga
 • vara täielik turvalisus kuni väljaostmiseni

Kui olete otsustanud briljandi pantida, jääb see Teid seifi ootama ja on kindlustatud mis tahes võimalike ebasoodsate asjaolude eest. Kõik kasutatud juveelide tagatisel laenu tingimused on kirjas lepingus, sinna märgitakse ka poolte rekvisiidid tasaarvelduste jaoks.

Milliseid juveele ja briljante pantimiseks vastu võtame?

Juveelide kokkuostus Jakobsoni 6 saab pantida või müüa igasuguste kalliskividega kuld-, hõbe- ja plaatinaehteid, kui valmistajaks on mõni tuntud juveelimaja. Pandimaja annab laenu Cartier, Tiffany, Harry Winston, Bulgari, Graff, Boucheron jt brändide ehete tagatisel. Nimekirja saate täpsustada, kui helistate meie kontaktides märgitud telefoninumbritel. Eseme hind on kõrge, kui see näeb uus välja, seda ei ole kasutatud või on väga hoolikalt kantud. Kui ehetes olevate kivide kohta on gemmoloogi sertifikaadid. Pakume kliendile eseme tasuta hindamist ja garanteerime, et kõrgemat hinda on raske leida. Ehte eeldatavat hinda on võimalik saada teada kaughindamise (veebi)teenuse abil. Selleks saatke eseme foto meie e-postile Viber või WhatsApp rakenduse abil. Meie büroos kulub juveeli või suurema briljandi pantimiseks 30–60 minutit. Summa väljastame sularahas või kanname pangakontole, lisaks pakume täiendava teenusena turvafirma eskorti sihtpunkti.

MÜÜK

PANT

KOKKUOST

HINDAMINE