PANGAKONTO: EE777700771003683711 SAAJA: T.K.E. PAWNSHOP OÜ SELGITUS: Lepingu NR või teie andmed – Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Teenused

Mida teha, kui raha on vaja kiiresti, aga mingil põhjusel ei õnnestu pangast laenu võtta? Näiteks halva krediidiajaloo tõttu või sellepärast, et ei ole aega tõendite kokkusaamiseks ja panga otsuse ootamiseks. Sel juhul saate pöörduda pandimajja ja võite saada vajaliku summa kella tagatisel. Seda, kas kasutatud kella pantimine on keeruline ja milliseid nüansse peate arvestama laenuettevõtte valikul, saate teada sellelt lehelt. Meil saate pantida ainult kalleid, tuntud brändide häid kellasid. Võtame pandiks kellasid: Audemars Piguet, Breguet, Rolex, Patek Philippe jt (Šveitsi, Ameerika, Saksamaa ja Itaalia päritolu kellasid). Laenu saate kellade pandimajast aadressil Jakobsoni 6 pärast:

  1. eseme väärtuse kindlakstegemist
  2. lepingu allkirjastamist

Kellade hindamine

Kasutatud Šveitsi kellade hindamine – pandimajade kohustuslik tingimus laenu andmisel või eseme ostmisel. Komplekshindamise tulemuste põhjal määrab pandimaja hinna, millega ta on valmis eseme välja ostma või selle summa ulatuses laenu andma.

Kellade kokkuost kellade pandimajas

Peamine kriteerium on tuntud ja nõutud bränd, mille tooted on hinnas nii 10 kui ka 20 aasta pärast. Näiteks kuuluvad nende hulka Rolex, Breguet, Patek Philippe, Omega, Audemars Piguet ja paljud teised. Kui tekib vajadus oma kell pandimajas maha müüa, saab seda teha kahel viisil.

  1. Kui on väga vähe aega, aga raha on kiiresti vaja, siis sobib teenus „Šveitsi kellade kokkuost“. Kellassepp hindab ja kontrollib kella ehtsust, määrab hinna, ning kui tingimused sobivad, saate kohe raha.
  2. Kui aga soovite müüa kella maksimaalse võimaliku hinnaga ja sõlmida soodsa tehingu, kasutage komisjonipoe teenuseid. Kell pannakse virtuaalsesse vitriini Teie määratud hinnaga, millele lisandub pandimaja juurdehindlus. Kell on müügis nii kaua, kuni leidub ostja. Mida kõrgema hinna määrate, seda vähem inimesi nõustub seda ostma ja vastupidi.

Laenud

Te saate võtta laenu esemet pantides või meile müües, pakutud laen on täiesti turvaline ja konfitensiaalne. Kogu protsess toimub kõigest paari minutiga. Võite pikalt aru pidamata tuua eseme meie pandimajja – just nimelt siin määratakse sellele õiglane hind ja pakutakse selle eest vääriline summa. Vajadusel võite seda meiega konsulteerida.

Tingimused laenutaotlemiseks

Klient peab olema vähemalt 18 aastat vana. Tagatis vara jääb laenuperioodiks pandimajja. Laenu taotlemiseks on vaja isikut tõendavat dokumenti

Laenusuurus ja -periood

Laenu saab võtta 1000-10000€, laenuperioodiks on 3-30 päeva

Kaua kestab laenu väljastamine?

Laenu väljastame kuni 15 minuti jooksul

Kuidas teostatakse tagatise hindamine?

Mida väärtuslikum on vara seda suurem on pakutav laenusumma. Laenusumma võib olla üle 50% turuhinnast.