PANGAKONTO: EE777700771003683711 SAAJA: T.K.E. PAWNSHOP OÜ SELGITUS: Lepingu NR või teie andmed – Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Eliitpandimaja

Kellade pandimaja Jakobsoni 6 on mugavamaid koostöötingimusi pakkuv Tallinna pandimaja. Hindame eseme tähelepanelikult ja kiiresti ning pakume sobiva hinna. Kella või juveele pandimajja panti andes ei leia Teie pealinnas mitte kusagilt mujalt selliseid hindu, sest meil on tõepoolest kõrge kokkuostuhind.

Ostame kulda – ehteid, aksessuaare, suveniire ja isegi väärismetallide jäätmeid – päevakohase hinnaga. Seepärast saame liigse tagasihoidlikkuseta kinnitada, et oleme Tallinna kõige soodsam pandimaja. Ostame igasuguse prooviga, mis tahes riigist pärinevat ja mis tahes seisukorras kulda. Ehete hindamisel arvestame ka vääris- või poolvääriskividest inkrusteeringu hinda.

TKE pandimaja

Teave Tallinna pandimaja kohta

Nagu pangastki on igal soovijal võimalik saada meilt raha laenuks soodsatel tingimustel. Meie peamine eelis on selles, et kõik operatsioonid tehakse praktiliselt mõne minutiga. Te saate võtta laenu pantides või müües meile kella, Kui aga päevakorras on Šveitsi kella müük, siis võite pikalt aru pidamata tuua selle meie pandimajja – just nimelt siin määratakse sellele õiglane hind ja pakutakse selle eest vääriline summa. Tõelise eksperdi ning pikaajalise töökogemusega professionaali jaoks ei ole raske teha vahet isegi kõige kvaliteetsema võltsingu ja originaali vahel. Enamik eksperte kinnitab oma teadmisi sertifitseerimisel. Eseme hindamisel tehakse sõltumatu ja objektiivne ekspertiis. Ainult tõeline meister suudab eset vääriliselt hinnata, teha kindlaks, kas tegemist on originaaliga ning anda kindlate kriteeriumide alusel hinnangu eseme seisundile.

Meie 4 väärtust, mida tahame pakkuda oma klientidele

Kiirus – Pakume klientidele teenust võimalikult kiiresti ja tahame, et saaksite raha kätte kohe. Meie e-hindamine võtab aega vaid 15 minutit.
Kasulikkus – Leiame kõige sobivama ja tulusama lahenduse. Hindame kulda päevakohase börsihinna järgi.
Mugavus – ТКЕ Pandimaja kontor asub Tallinna südames kuhu on kerge liigelda. Veebihindamine annab meie klientidele võimaluse saada eseme väärtus teada kodust lahkumata. Kui te soovite meile müüa eset hinnaga üle 500 euro, ei pea te isegi meie kontorisse tulema! Ostja tuleb ise teie juurde koju. Sõidame kohale üle terve Tallinna.
Privaatsus – Võite kindel olla, et teave Teie kohta ei jõua kunagi kolmanda isikuni või mõne finantsasutuseni. Väärtustame kliendi konfidentsiaalsust. Loe ka meie privaatsustingimusi