PANGAKONTO: EE777700771003683711 SAAJA: T.K.E. PAWNSHOP OÜ SELGITUS: Lepingu NR või teie andmed – Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Šveitsi kellade kokkuost

Kellade pandimaja peamiseks tegevusvaldkonnaks on kasutatud originaalsete Šveitsi eliitkellade kokkuost. Ettevõte tegeleb lisaks Šveitsi brändidele ka Ameerika, Saksamaa ja Jaapani brändide toodetega. Kui teil on oma kella suhtes kahtlusi, helistage meile, kasutage veebihindamise teenust või tulge ise kohale. Meie konsultandid ja hindajad ütlevad, kas pandimajale sobib Teie kella mark, nad kontrollivad kella ehtsust ja tehnilist korrasolekut.

Ettenägematute tervise- või äriprobleemidega võib lisaks stressile kaasneda ka tõsiseid rahalisi raskusi. Suurt summat on keeruline pangast saada: tuleb korjata tõendeid sissetulekute kohta, leida kaaslaenajad ja laenu tagatised ning pärast veel oodata 5 tööpäeva laenu heakskiitmist. Kui Teil ei ole aega oodata ja soovite suuremat rahasummat samal päeval saada, pöörduge pandimajja, mis tegeleb kasutatud Šveitsi eliitkellade kiire ostmisega.

Kellade kokkuost kellade pandimajas

Peamine kriteerium on tuntud ja nõutud bränd, mille tooted on hinnas nii 10 kui ka 20 aasta pärast. Näiteks kuuluvad nende hulka Rolex, Breguet, Patek Philippe, Omega, Audemars Piguet ja paljud teised. Kui tekib vajadus oma kell pandimajas maha müüa, saab seda teha kahel viisil.

 1. Kui on väga vähe aega, aga raha on kiiresti vaja, siis sobib teenus „Šveitsi kellade kokkuost“. Kellassepp hindab ja kontrollib kella ehtsust, määrab hinna, ning kui tingimused sobivad, saate kohe raha.
 2. Kui aga soovite müüa kella maksimaalse võimaliku hinnaga ja sõlmida soodsa tehingu, kasutage komisjonipoe teenuseid. Kell pannakse virtuaalsesse vitriini Teie määratud hinnaga, millele lisandub pandimaja juurdehindlus. Kell on müügis nii kaua, kuni leidub ostja. Mida kõrgema hinna määrate, seda vähem inimesi nõustub seda ostma ja vastupidi.

Kuidas valida pandimaja?

Kellade ostmise teenust pakuvad paljud pandimajad – nii usaldusväärsed vanad olijad kui ka uustulnukad. Kuidas teha kindlaks, kus pakutakse kõige soodsamat hinda? Ei hakka ju mööda pandimajasid käima ajal, kui olukord on kontrolli alt väljumas ja närvid on niigi pingul! Et käimise peale aega mitte raisata, on olemas spetsiaalne teenus, mida nimetatakse „veebihindamiseks“. Tänu sellele teenusele saate valida ühe tunniga kümnete sarnaste seast Teile sobiva firma. Kuidas seda teha? Iga pandimaja kodulehel on spetsiaalne vorm, kuhu saate üles laadida Šveitsi kella fotod ja dokumendid ning saata need kellassepale hindamiseks. Soliidne pandimaja vaatab Teie taotluse kiiresti läbi ja vastab kirjalikult või helistab Teile juba tunni jooksul. Teil jääb üle vaid võrrelda erinevate pakkujate vastamiskiirust ja eseme eest pakutavat hinda ning valida see, kes on valmis eseme eest kallimat hinda maksma.

Käekellade hindamine: millest sõltub eseme väärtus?

Firmakellade hindamist mõjutavad erinevad tegurid, kuid tuleb mõista, et ükskõik kui ilus ese ka ei oleks, ei saa see mingil juhul maksta sama palju nagu uus. See, et kell on juba kellegi kasutuses olnud, vähendab oluliselt selle alghinda.

Niisiis, millised tegurid veel mõjutavad kasutatud kella hinda?

 • Bränd ja mudel. Tuntud on nii pika ajalooga brändid kui ka hulljulged uustulnukad. Kas kella väärtus oleneb sellest, kui kaua firma on turul olnud? Ei. On mitmeid näiteid noortest ettevõtetest, kelle kellad on tunduvalt kallimad kui analoogsed vanade turuhaide mudelid. Siin on pigem tähtis ettevõtte reklaamikampaania, mis tuntust ja nõudlust märkimisväärselt mõjutab. Nii maksab ühe brändi sortimendis kõrgtehnoloogiline mudel tavalisest kellast rohkem. Kuid tänu reklaamile ja brändi heale mainele võib lihtne kell olla keerulisest kallim, kui viimane on vähemtuntud brändi kell.
 • Materjalid. Kuld, plaatina või titaan, briljandid või safiirid, nahk või kautšuk – just nimelt materjalid määravad lõviosa kella hinnast.
 • Mehhanism ja funktsioonid. Mudelid võivad olla lihtsad, klassikalised, aga võivad olla ka tipptehnoloogilised. Mida keerulisem on mehhanism ja mitmekesisemad funktsioonid, seda kallim on kell. Tuleks mainida ka erifunktsioonidega kellasid, näiteks löögikindlad, peegeldumisvastase kattega, sukeldumiskindlad jt.
 • Disain. Ilu ja stiil on omased eliitkelladele, kuid ka mõnedele masstoodangu kelladele, samuti leidub üksikeksemplare, mis on tehtud näiteks mingiks kindlaks tähtsündmuseks. Sellised ainulaadsed kellad on palju kallimad, sest neid üritavad oma kollektsiooni saada paljud kelladest lugupidavad inimesed ja eksperdid.t
 • Dokumentide ja karbi olemasolu korral saab kella palju kiiremini müüdud, seepärast pakutakse sellise eseme eest kokkuostus suuremat hinda.

Kellade pandimaja Jakobsoni 6 on valmis sõlmima Teile soodsa tehingu. Meie ettevõte tegeleb kallite kellade kokkuostuga alates 1998. aastast ning loodame, et meie eksperdihinnang paneb Teie otsingutele punkti. Ehtsate Šveitsi kellade kokkuost soodsate hindadega pandimajas Jakobsoni 6!

Kellade ostmine Tallinnas

Kellade pandimaja Jakobsoni 6 Tallinnas on valmis ostma Teie uue või kasutatud kella maksimaalselt kõrge hinnaga. Pakutav hind oleneb kella brändist, vanusest, kasutatud materjalidest, käigu täpsusest, tehnoloogiast ja disainist. Olulist rolli mängib eseme dokumentide ja tehasekarbi olemasolu või puudumine.

Kuidas toimub kellade ostmine?

 • Teie kooskõlastate pandimaja juhiga sobiva külastuspäeva ja -aja ning lepite kokku, kas vajate turvafirma eskorti.
 • Kokkulepitud ajal toimub kohtumine, mille ajal vaatab kellassepp Teie eseme veel kord üle ja määrab lõpphinna
 • Ostu-müügilepingu allkirjastamine
 • Sularaha väljastamine

Tehinguks kulub kuni 30 minutit.

Kellade ostmine: millised on alternatiivid?

Mõnede inimeste jaoks on kell vaid ehe ja stiilielement, teiste jaoks investeering, kolmandatele on see mälestusväärne kingitus. Kui kell seostub teise inimese tunnete või mälestusega temast, on sellest esemest raske lahkuda. Tundub, et selle kella müügiga reedad kalli inimese, rüvetad tunded tema vastu. Kuid vahel tuleb endale esitada küsimus, kas see inimene tahaks, et Teil oleksid probleemid raha või tervisega? Muidugi mitte! Sõber seda ju ei sooviks. Seepärast ärge piinake end, kui olete sunnitud mälestuseseme müüma! Äärmiseks juhuks on pandimajas populaarne teenus „laen kella tagatisel“, kasutage seda, kui olete kindel, et suudate võla tagastada. Seejuures saate sularaha, kuid laenu kasutamise aja eest lisanduvad intressid. Laenu väljastamisel sõlmitakse leping, mis kaitseb mõlema poole huve, Teie ese kindlustatakse ja pannakse turvalisse seifi. Loomulikult on laenu kasutamise tasu rahaliselt koormav, kuid teisalt saate tagasi enda jaoks mälestusväärse ja kalli asja ning see on paljut väärt! Pöörduge kellade pandimajja Jakobsoni 6,Siin saate abi rahaliste probleemide lahendamisel.