PANGAKONTO: EE777700771003683711 SAAJA: T.K.E. PAWNSHOP OÜ SELGITUS: Lepingu NR või teie andmed – Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Briljantide ost Tallinnas kõrge hinnaga

Vääriskivide ja juveelide pantimine

Meie pandimajas toimub ehete kokkuost professionaalselt. Hindame asjatundlikult ja ausalt, ostame kõrge kursiga ja raha saate kätte kohapeal. Ostame briljante «lahtiselt», aga ka ehetes. Meil on ka esinduslik briljantide online-hindamine. Saatke meile lihtsalt foto oma vääriskividest või ehetest ja saategi teada, kui palju on meie pandimaja valmis nende eest pakkuma. 

Millest sõltub briljantide ostuhind

Briljandid – tüdrukute… ja investorite parimad sõbrad. Need kalliskivid on üks kõige stabiilsemaid väärtusi: viimase 100 aasta jooksul on nende väärtus jõudsalt kasvanud, hinnad on tõusnud kiiremini kui kullal, hõbedal, plaatinal ja pallaadiumil. 

Seepärast võivad 30-40 aastat tagasi soetatud ehted täna maksta mitu korda rohkem kui ostuhetkel. Põhiline on müüa need pandimajale, kus hindamine on professionaale. Näiteks meie omale. 

Meil toimub professionaalne hindame ja tulus briljantide ost. Vääriskivide hind sõltub seejuures mitmest tegurist: 

  • Suurus. Mida suuremad briljandid, seda kallimad. Kallinemine ei ole seejuures lineaarne. Lihtsamalt öeldes – viis 1-karaadist briljanti maksavad vähem kui üks 5-karaadine. Sellest tulenevalt hinnatakse kõige kõrgemalt just suurte vääriskividega ehteid. 
  • Puhtus. Mida vähem on briljandil mitmesuguseid suletisi ja defekte, seda kallim see on. Ehetes kasutatakse reeglina üsna puhtaid briljante. Igal juhul ei tohi need sisaldada palja silmaga nähtavaid defekte – tühimikke, suletisi, tuhmistusi jne.
  • Värv. Mida läbipaistvam on briljant, seda kallim see on. Täiesti värvituid, nn «valgeid» briljante hinnatakse kõige kõrgemalt. Kui vääriskivi on kollaka tooniga (sellised on looduslikud kivid), on see odavam. 

Seejuures tasub märkida, et üheselt «viletsaid» kive, millel on silmaga nähtavaid defekte, mis on valesti lihvitud või ebameeldiva kollase tooniga, ehetes praktiliselt ei kasutata ja need «nopitakse» välja juba kvaliteedikontrolli käigus. Seepärast saab peaaegu iga briljant meie spetsialistidelt üsna kõrge hinnangu. 

Ehetes olevate briljantide hindamisel võtame arvesse mitte ainult kivide, vaid ka ehte  valmistamiseks kasutatud väärismetalli väärtust. Tänu sellele garanteerime professionaalse ja tõesti ausa hindamise. Selles on juba saanud veenduda kümned tuhanded Tallinna elanikud ja inimesed üle terve Eesti. 

ТKЕ Pandimaja – tõeliselt aus pandimaja

Kiire online-hindamine foto järgi – te saaate hinna teada juba 5-10 minuti pärast

Meie pandimajas tegutseb briljantide ja vääriskividega ehete online-hindamine. See toimub täiesti tasuta. Teie lihtsalt saadate foto müüki antavast briljandist ja meie spetsialist saadab teile 5-10 minuti pärast vastuseks esialgse hinna.

Online-hindamine ei kohusta millekski. Kui hind teile ei meeldi, võite müügist loobuda. Kuid me oleme valmis tegema Tallinna parima hinnapakkumise. 

Briljantide müük pandimaja külastamata

Kui briljandi või ehte hind ületab eelhinnangu tulemuste põhjal 500 eurot, ei pea te isegi pandimajja tulema. Meie töötaja võib ise teie juurde tulla. Tuleme teie koju, kontorisse või kohtume teiega mõnes avalikus kohas – nii nagu teile mugavam.

Briljantide ost kohaletulekuga toimub sama hinnaga kui pandimajas. Spetsialist tuleb kohale kiiresti ja tasuta. 

Pandimaja Tallinna südames

Meie pandimaja asub Tallinna kesklinnas. Tänu sellele saab mugavalt kohale nii isikliku auto kui ühistranspordiga. Ja isegi jalgsi. 

Ost päevakursiga

Uuendame briljantide, kulla ja teiste vääriskivide ja -metallide hinda iga päev. Seepärast võite olla kindlad – ost toimub päevakohase kursiga. Hind määratakse vastavalt rahvusvahelistele börsikurssidele. 

Sisuliselt saate meile briljante müüa sama tulusalt kui pankadele. Seda muidugi juhul, kui pangad ostaksid vääriskive.

Parim pakkumine Tallinnas

Erinevalt enamikust väikestest pandimajadest peame meie oma kliente ja mainet kalliks. Seepärast oleme valmis pakkuma briljantide eest parimat hinda terves Tallinnas. Vääriskivide ja ehete müük meile on tulusam kui konkurentidele. 

30 aastat uuendusi

Meie pandimaja avati 1992. aastal ning sai Eesti esimeseks pandimajaks. Seepärast on maine meile väga tähtis. Kolmekümne tegutsemisaasta jooksul oleme sadadel tuhandetel eestlastel aidanud ehteid ja muid materjaalseid väärtusi tulusalt müüa. 

30 tööaasta vältel oleme sisse viinud hulga uuendusi. Online-hindamine, briljantide ost kohaletulekuga, äärmine konfidentsiaalsus – kogu meie progress on suunatud klientide mugavuse, turvalisuse ja tulu tõstmisele. 

Turvalisuse ja privaatsuse garantii

Kogu teave meie klientide kohta jääb pandimaja seinte vahele. Ükski kõrvaline ettevõte ei saa teada, mida nimelt te müüsite ja mis hinnaga. Me hindame oma kliente ja nende privaatsust. 

Veel huvitavaid postitusi