PANGAKONTO: EE777700771003683711 SAAJA: T.K.E. PAWNSHOP OÜ SELGITUS: Lepingu NR või teie andmed – Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Šveitsi kellade soodne ost Tallinnas

Šveitsi kellade kokkuost

Kas vajate kiiresti raha? Meie Šveitsi kellade kokkuost on valmis appi tulema! Ostame eliit- ja premiumklassi ajanäitajaid kõrgete hindadega koos professionaalse hindamisega, milleks ei ole vaja pandimaja külastada ja maksame raha välja kohe kohapeal. 

Jätke meie veebilehele  tellimus koos fotoga Šveitsi kellast, mida müüa soovite ning me teatame teile, mis hinnaga oleme valmis selle ostma. Garanteerime, et hind saab olema kõrge!

Šveitsi kellade professionaalne ost

Šveitsi kell ei ole ainult stiilne aksessuaar, vaid ka üpris arukas investeering. Erinevalt paljude teiste brändide mudelitest muutuvad need ajaga üha kallimaks. See on seletatav nii kellade enda kõrge kvaliteediga (näiteks paigaldatakse neisse sageli selliseid mehhanismi keerukusi nagu tourbillonid või valmistatakse korpus väärismetallist), aga ka alati piiratud väljalaskega. 

Seepärast maksavad vanad Šveitsi kellad müügi korral alati rohkem kui ostuhetkel. Peaasi on pöörduda õige ostja poole, kelle spetsialistid suudavad eksemplari maksumust õigesti hinnata.

Paljudes pandimajades näiteks ostetakse ainult väärismetallist – kullast, plaatinast ja hõbedast korpuses Šveitsi kelli ja hindamine toimub seejuures mõistagi ainult kaalu järgi. See on Šveitsi kella omaniku jaoks arusaadavalt  kõige ebasoodsam müügiviis. Ületab ju eksemplari koguväärtus tihtipeale kümneid (!) kordi väärismetalli väärtust. 

Näiteks kullast korpuses (proov 375) kell Longines L5 kaalub kõigest umbes 10 grammi. Seetõttu pakub enamus pandimaju selle eest ligikaudu 200 eurot. Meie aga oleme nende Šveitsi kella eriti  haruldaste modifikatsioonide eest valmis maksma kuni 3000 eurot. Tulu on ilmne, kas pole? 

Šveitsi kellade ost 30-aastase ajalooga ТKЕ Pandimajas!

Võime liigse tagasihoidlikkuseta öelda – meie juures toimub tõeliselt professionaalne Šveitsi kellade ost. Ja me pakume igale kliendile parimaid müügitingimusi. 

Online-hindamine 5–10 minutiga

Müüa pakutava Šveitsi kella hinna teada saamiseks ei pea te tulema meie pandimajja (kuigi see asub mugavas kohas Tallinna südalinnas). Piisab ajanäitaja foto saatmisest meie spetsialistile. 

Online-hindamine toimub 5–10 minutiga. Te saate teada oma kella täpse hinna – selle, mida oleme ostu korral valmis ajanäitaja eest maksma. Hindamine on täiesti tasuta ega kohusta teid millekski – kui hind teid ei rahulda, võite lihtsalt müügist loobuda. 

Kallite kellade ost otse teie kodus

Kui Šveitsi kella hind ületab hindamistulemuste põhjal 500 eurot, ei pea te isegi meie pandimajja tulema. Meie töötaja tuleb teie juurde koju, kontorisse või mõnele «neutraalsele pinnale», näiteks kohvikusse või lähimasse kaubanduskeskusesse.

Koduse hindamise viivad läbi need samad spetsialistid, kes seda pandimajaski teevad. Nad on sama täpsed ja kiired. Te saate tasu kätte sularahas või kanname selle teie pangakontole üle kohe pärast ostu. 

Pandimaja Tallinna kesklinnas

Meie pandimaja, kus Šveitsi kelli ostame, asub otse Tallinna südames. Tänu sellele on sinna nii oma autoga, ühistranspordiga kui jalgsi lihtne jõuda. 

Isegi rikkis kellade soodne ost 

Meie pandimajas ostetakse müüjale soodsalt isegi rikkis Šveitsi kelli kullast või mõnest muust väärismetallist korpuses. Kellade hind määratakse päevakohase börsikursi alusel. Seepärast on väärismetallide hind alati kõrge ja sellest tulenevalt saate kuldkella soodsalt müüa isegi juhul, kui see on rikkis ja selle töökorda saamine ei ole võimalik. 

Aitame eestlasi juba 30 aastat 

ТKЕ Pandimaja on üks esimesi pandimaju Eestis. Avasime uksed 1992. aastal ja tänu sellele aitame eestlastel Šveitsi kelli, ehteid, väärismetalle ja muid luksusesemeid tulusalt müüa juba ligi 30 aastat. 

Oleme 30 aasta jooksul loonud terve hulga ainukordseid lahendusi. Näiteks Šveitsi kellade ost müüja kodus  koos õige ja professionaalse hindamisega. 

Turvagarantii ja privaatsus

Tagame oma kliente puudutava teabe täieliku konfidentsiaalsuse – keegi ei saa teada, millise kella müüsite ja kui suure summa selle eest täpselt saite. Kõik andmed on hoiul pandimajas ega lahku selle seinte vahelt. 

Pandimaja turvatakse ja tänu sellele saate olla kindlad füüsilises ohutuses. Maksimaalse turvalisuse nimel aga võime ka ise teie juurde koju või «neutraalsele pinnale» kohale tulla, et osta Šveitsi kell teilt ära just seal. 

Seepärast saatke teil oleva Šveitsi kella foto meile kohe ja te saate teada summa, mille eest oleme valmis ajanäitaja ära ostma!

 

Veel huvitavaid postitusi