PANGAKONTO: EE777700771003683711 SAAJA: T.K.E. PAWNSHOP OÜ SELGITUS: Lepingu NR või teie andmed – Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Online-hindamine TKE Pandimajas

Kiire hindamine ehetele

Meie pandimaja on hea koht, kuhu ära anda mittevajalikuks muutunud väärismetallist ehted, esemed ja suveniirid ning täiendada niiviisi isiklikku või perekonna eelarvet. Ostame esemeid soodsa kursiga ja määrame hinna asjatundlikult. Selleks aga, et teada saada, kui väärtusliku esemega on tegu ja kui suurel määral see teie eelarvet täiendab, ei pea te isegi kodunt väljuma – meie pandimajas töötab online-hindamine.

Online-hindamise viivad läbi samad spetsialistid, kes «elusast peastki» ja tänu sellele on see sama täpne. Protseduur ise võtab tavaliselt aega mõne minuti. Hindamine on tasuta – seega, kui hind teid ei rahulda, ei ole te kohustatud eset müüma. Kuna aga pakume Tallinna ja terve Eesti parimaid hindu, peaks hind teid rõõmustama!

Kuidas online-hindamine pandimajas toimub

Viime online-hindamise läbi fotode põhjal. Enamasti piisab hinna määramiseks mõnest fotost. 

Esimene etapp: Te saadate meile fotod

Selleks, et me saaksime asjade hinna õigesti määrata, on soovitav teha mitu fotot: 

  • müüki antava eseme üldpilt; 
  • pilt proovitemplist, mis asub tavaliselt kusagil eseme sisepinnal silmale varjatud kohas; 
  • pilt esemest täppiskaalul. Kui teil seda pole, pole ka hullu – ärge seda fotot lihtsalt tehke. 

Fotod esemest on mõistlik teha tänapäevase kaameraga. Spetsiaalsesse fotostuudiosse aga pole tarvis pöörduda – piisab tavalisest nutitelefonist. Selleks, et me saaksime eset täpsemalt hinnata, tehke fotod ereda, vähemalt päevavalguse käes. 

Fotod saatke meie spetsialistile veebilehel oleva vormi kaudu ja lisage kindlasti ka kontakttelefon, et saaksime teile teatada esialgse hinna.

Teine etapp: Me määrame hinna

Kui meie ostuspetsialist on fotod üle vaadanud, oskab ta öelda eseme esialgse hinna. Kui ta seda ainult fotode põhjal määrata ei suuda, võtab ta teiega ühendust ja esitab mõned täpsustavad küsimused. 

Pärast seda teatame teile eseme maksumuse – helistame teile või saadame SMS-i. 

Kolmas etapp: Ost 

Kui pandimaja online-hindamine näitas, et ese maksab üle 500 euro (enamus massiivseid ehteid või väärismetallist korpuses kelli on veelgi kallimad), võib meie spetsialist ise teie juurde koju, kontorisse või töö juurde tulla või kohtuda teiega neutraalsel pinnal – näiteks pargis või kohvikus. 

Kui ese maksab alla 500 euro, ootame teid meie pandimajas! See asub otse Tallinna südames, kuhu saate kohale isegi äärelinnast igasuguse teile sobiva ühisõiduki või isikliku autoga. 

TKE Pandimaja on pandimaja, kus ollakse alati valmis teile appi tulema

Online-hindamine 5–10 minutiga

Teil ei tule hindamise tulemusi kaua ootama – teatame maksumuse 5–10 minutit pärast fotode saatmist. See aeg võib pikeneda ainult öisel ajal. Pühade ajal ja puhkepäevadel töötame sama operatiivselt kui äripäeviti. 

Üle 500 € maksvate esemete ost teie kodus

Kui ese on hindamise tulemuste põhjal kallim kui 500 eurot, ei pea te pandimajja tulema. Meie ostuspetsialist võib teie juurde koju või kontorisse tulla. Kui aga soovite konfidentsiaalsust ja turvalisust säilitada, võime kohtuda kohvikus, kaubanduskeskuses või mõnel muul neutraalsel pinnal. 

Pandimaja südalinnas

Meie pandimaja asub Tallinna kesklinnas. Tänu sellele saate meie juurde kohale iga sobiva ühissõiduki või isikliku autoga ega pea meid tagahoovidest otsima.

Ostame kulda päevakohase börsikursiga

Korrigeerime kulla ostuhinda kord või mitu korda päevas, et see vastaks päevakohasele börsikursile. Seepärast oleme kindlad, et meie pakkumine on üks parimaid mitte ainult Tallinnas, vaid terves Eestis. 

Eesti esimene pandimaja

Meie pandimaja on teie usaldusväärne partner. Avasime uksed 1992. aastal ja aitame eestlastel juba ligi 30 aastat edukalt perekonna või isiklikku eelarvet täiendada. Sisuliselt on meie pandimaja Eesti esimene. Ja me hoiame siiamaani teerajajate nimetust, pakkudes ainulaadseid lahendusi ja tooteid. Meil on kulla ost aktuaalse börsikursiga ja online-hindamine pandimajas. 

Konfidentsiaalsuse ja turvalisuse garantii

Teave teie kui kliendi kohta ei välju kunagi meie pandimaja seinte vahelt. Garanteerime teabe ja andmete konfidentsiaalsuse. Keegi ei saa teada, mida te müüsite ja kui palju raha saite. 

Samuti turvavad meie kontorit professionaalid. Tänu sellele saate ennast ohutult tunda isegi siis, kui müüte kõige kallimaid ehteid, kullakange või väärismetallist korpuses kella.

 

Veel huvitavaid postitusi