PANGAKONTO: EE777700771003683711 SAAJA: T.K.E. PAWNSHOP OÜ SELGITUS: Lepingu NR või teie andmed – Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Müü kallilt Šveitsi kell

Šveitsi brändide kellasid saab müüa kõige soodsamalt ja turvalisemalt kelladele spetsialiseerunud pandimajas. Tuntuimaks juveelisuuna pandimajaks Eestis on TKE Pandimaja.

Šveitsi kellad maksavad müügi korral alati rohkem kui ostuhetkel. Peaasi on pöörduda õige ostja poole, kelle spetsialistid suudavad eksemplari maksumust õigesti hinnata.

Paljudes pandimajades näiteks ostetakse ainult väärismetallist – kullast, plaatinast ja hõbedast korpuses Šveitsi kelli ja hindamine toimub seejuures mõistagi ainult kaalu järgi. See on Šveitsi kella omaniku jaoks arusaadavalt kõige ebasoodsam müügiviis. Ületab ju eksemplari koguväärtus tihtipeale kümneid (!) kordi väärismetalli väärtust.

Näiteks kullast korpuses (proov 375) kell Longines L5 kaalub kõigest umbes 10 grammi. Seetõttu pakub enamus pandimaju selle eest ligikaudu 200 eurot. Meie aga oleme nende Šveitsi kella eriti haruldaste modifikatsioonide eest valmis maksma kuni 3000 eurot. Tulu on ilmne, kas pole?

E-hindamine
Ehete pantimine