PANGAKONTO: EE777700771003683711 SAAJA: T.K.E. PAWNSHOP OÜ SELGITUS: Lepingu NR või teie andmed – Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Hindame vääriliselt

Hindamine meie spetsialistide poolt on täiesti tasuta ja võtab kõigest mõne minuti. Hindame selliseid esemeid nagu eliitkellad, juveelid, aksessuaarid ja lihvitud vääriskivid massiga alates 1 karaadist. Pärast hindamist teeme soodsa ostupakkumise.

Meie pandimaja on hea koht, kuhu ära anda mittevajalikuks muutunud väärismetallist ehted, esemed ja suveniirid ning täiendada niiviisi isiklikku või perekonna eelarvet. Ostame esemeid soodsa kursiga ja määrame hinna asjatundlikult. Selleks aga, et teada saada, kui väärtusliku esemega on tegu ja kui suurel määral see teie eelarvet täiendab, ei pea te isegi kodunt väljuma – meie pandimajas töötab online-hindamine.

Kui ese on hindamise tulemuste põhjal kallim kui 500 eurot, ei pea te pandimajja tulema. Meie ostuspetsialist võib teie juurde koju või kontorisse tulla. Kui aga soovite konfidentsiaalsust ja turvalisust säilitada, võime kohtuda kohvikus, kaubanduskeskuses või mõnel muul neutraalsel pinnal.

Online-hindamise viivad läbi samad spetsialistid, kes «elusast peastki» ja tänu sellele on see sama täpne. Protseduur ise võtab tavaliselt aega mõne minuti. Hindamine on tasuta – seega, kui hind teid ei rahulda, ei ole te kohustatud eset müüma. Kuna aga pakume Tallinna ja terve Eesti parimaid hindu, peaks hind teid rõõmustama!

E-hindamine
Juveelide hindamine