Pangakonto: EE777700771003683711 - Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Pantimise eelised

Teenuse tähendust mõistab igaüks, kellel on kunagi tekkinud vajadusi leida kiirest suur rahasumma. Eriti kui on tegemist töövälise ja piiratud ajaga. Raske on leida alternatiivi sellisele mugavale raha saamise võimalusele, nagu seda on kella pantimine pandimajas. Kellade pandimaja Jakobsoni 6 võtab vastu järgmisi eliitkaubamärgiga kasutatud Šveitsi kellasid: Carl F. Bucherer, A. Lange & Söhne, Alain Silberstein, Audemars Piguet, Blancpain, Bovet, Breguet jt. Saate eseme pantida, ilma et peaksite muretsema kõrgete intresside pärast. Hindame kellasid ausalt ja pakume kõrgeid hindu.

Meie pandimaja ostab ehteid, investeerimismünte, väärismetallide kange ja jäätmeid börsikursiga, pakkudes Tallinna kõrgeimat hinda. Hindamine toimub seejuures kiiresti – online-režiimil kõigest 5-10 minutiga, isikliku visiidi puhul aga veelgi kiiremini.

Kui hind teid rahuldab, ootame teid oma kontorisse! Kui aga hind ületab 500 eurot, võime teie aadressil ise kohale tulla.

Pandimaja

TALLINNA PANDIMAJA

see on Tallinnas asuv kellade eliitpandimaja. Oleme juba üle 30 aasta olnud Šveitsi kellade ja juveelide kokkuostu, müügi, pantimise ja hindamise turul ning oleme saavutanud hea maine. Meie peamine eelis võrreldes teistega on parimad tingimused sularaha väljamaksetes: alates 1000 eurost kuni 10 000 euroni kõigest 15 minutiga.

Kellade pant

MÜÜK

PANT

KOKKUOST

HINDAMINE