PANGAKONTO: EE777700771003683711 SAAJA: T.K.E. PAWNSHOP OÜ SELGITUS: Lepingu NR või teie andmed – Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Kellade hindamine

Kasutatud Šveitsi kellade hindamine – pandimajade kohustuslik tingimus laenu andmisel või eseme ostmisel. Komplekshindamise tulemuste põhjal määrab pandimaja hinna, millega ta on valmis eseme välja ostma või selle summa ulatuses laenu andma.

Kella hindamine kellade pandimajas Tallinnas

akobsoni 6 pandimajas teeb eseme ehtsuse ja maksumuse kindlaks litsentsitud ekspert. Eseme hind määratakse järgmiste tegurite põhjal:

  • bränd
  • mudel
  • korpuse ja mehhanismi materjalid
  • tehnoloogilisus ja funktsionaalsus
  • väljalaskeaasta
  • korrasolek, käigu täpsus, parandamise jäljed
  • karbi, dokumentide, garantii olemasolu

Arusaadavalt määratakse kõrgem hind uuele kellale, millel on garantii, dokumendid ja kellade turul kõrgelt hinnatud kaubamärk. Sellised esemed on ostjate seas enim nõutud. Kella ülevaatamisel leiab ekspert toote unikaalse koodi, mille alusel teeb kindlaks selle ehtsuse, tootmis- ja sertifitseerimiskoha. Eriseadme abil tehakse kindlaks kella käigu täpsus. Täielikult töökorras kellamehhanism, suur arv funktsioone ning eriomadusi (näiteks vee- ja löögikindlus) suurendavad eseme hinda.

Kuidas kontrollida eseme hinda?

Selleks, et saada teada kui suure summa Te oma kella eest saate, ei ole Teil tingimata vaja pandimajja sõita ja liiklusummikutes seistes aega kaotada. Meie pandimaja pakub lisaks kliendi isiklikule visiidile büroosse veel kahte kella hindamise moodust.

  1. Eliitkellade veebihindamine. Oma kella väärtuse kontrollimiseks veebis peate tegema esemest kvaliteetsed fotod ja saatma need koos lisainfoga meie pandimajja meie kodulehel oleva erivormi abil. Fotode põhjal saab meie ekspert kindlaks teha kella eeldatava maksumuse. Kui klient ise pandimajja tuleb, selgitatakse välja kella defektid (näiteks klaasi kriimustused), mida fotodel näha polnud, ja eeldatav maksumus võib väheneda. Kella veebihindamine toimub kiiresti ning juba poole tunni jooksul võtab meie töötaja Teiega ühendust ja teatab hindamise tulemused.
  2. Hindamine kliendi kodus või tema büroos. Me saame suurepäraselt aru, et igal äriinimesel pole kahte ülearust tundi pandimaja külastamiseks – selliste klientide jaoks on meil VIP-teenus. Teie telefonikõne peale tuleb spetsialist mis tahes määratud kohta (koju või büroosse) ja teeb kella väärtuse kindlaks mõne minutiga.

Kui palju teenus maksab?

Kui müüte oma eseme meie pandimajja või võtate laenu kella tagatisel, on hindamisprotseduur Teie jaoks tasuta. Kui olete pöördunud mõnda teise pandimajja ja Teid ei rahulda eseme hindamise tulemus, võime teha sõltumatu ekspertiisi. Sel juhul täpsustage teenuse hind telefoni teel. Peame tähtsaks oma organisatsiooni mainet, seepärast võite olla kindel, et hindame Teie kella vääriliselt.