PANGAKONTO: EE777700771003683711 SAAJA: T.K.E. PAWNSHOP OÜ SELGITUS: Lepingu NR või teie andmed – Lepingute pikendamiseks või tagasimakseteks

Kellade pantimine

Mida teha, kui raha on vaja kiiresti, aga mingil põhjusel ei õnnestu pangast laenu võtta? Näiteks halva krediidiajaloo tõttu või sellepärast, et ei ole aega tõendite kokkusaamiseks ja panga otsuse ootamiseks. Sel juhul saate pöörduda pandimajja ja võite saada vajaliku summa kella tagatisel. Seda, kas kasutatud kella pantimine on keeruline ja milliseid nüansse peate arvestama laenuettevõtte valikul, saate teada sellelt lehelt. Meil saate pantida ainult kalleid, tuntud brändide häid kellasid. Võtame pandiks kellasid: Audemars Piguet, Breguet, Rolex, Patek Philippe jt (Šveitsi, Ameerika, Saksamaa ja Itaalia päritolu kellasid). Laenu saate kellade pandimajast aadressil Jakobsoni 6 pärast:

  1. eseme väärtuse kindlakstegemist
  2. lepingu allkirjastamist

Kellade hindamine

Kasutatud eliitkella tagatisel laenu suurus määratakse eseme hindamise ja ekspertiisi tulemuste põhjal. Panditava kella hindamiseks on kolm võimalust.

  1. Veebihindamiseks tuleb kodulehel täita avalduse vorm ja lisada eseme fotod.
  2. VIP-hindamise korral tuleb meie ekspert kliendi juurde koju või tema büroosse ja hindab kohapeal.
  3. Otsene hindamine, mille korral klient toob eseme meie büroosse.

Peaksite arvestama sellega, et veebihindamise korral on võimalik kindlaks teha ainult kella eeldatav väärtus, täpsema hinna määrab ekspert, kui on eseme vahetult üle vaadanud. See oleneb eseme brändist, mudelist, materjalidest, tehnilisest seisundist ja vanusest. Kahtlemata mõjutab kella hinda dokumentide ja tehasekarbi olemasolu. Sageli soovivad kliendid pantida uut kella ja imestavad, miks selle hinnanguline väärtus on ostuhinnast madalam. Kahjuks kui eset on keegi enne Teid juba kasutanud, on see odavam kui uus (isegi kui Te ei ole seda kandnud), ja sellega puutute kokku igas pandimajas.

Laenuleping

Kellade pandimaja Jakobsoni 6 pakub oma klientidele soodsaid laenutingimusi ja võimalust võlasumma ennetähtaegseks tagastamiseks.

  • Lepingupooled. Lepingupoolteks märgitakse pandimaja ja klient, selleks peab klient esitama isikut tõendava dokumendina oma passi.
  • Intressimäär on kokkuleppeline.
  • Tagastamise tähtaeg. Tüüpleping sõlmitakse kuuks ajaks, kuid seda saab kliendi soovil pikendada.
  • Võla ennetähtaegne kustutamine. Kui olete kasutanud laenuvahendeid kõigest 15 päeva, siis maksategi nende päevade eest. Kui otsite pandimaja, kus saab kiiresti võla ära maksta, valige kellade pandimaja Jakobsoni 6 Tallinnas.
  • Panditud kell on turvaliselt kaitstud kindlas seifis ja kindlustatud usaldusväärses ettevõttes.

Lepingu allkirjastamine tagab selle, et kliendile jäävad alles tema õigused laenu saamisel.